flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошення про виклик Клевець Люмили Олексіївни

Новосанжарський районний суд Полтавської області викликає Клевець Людмилу Олексіївну, (конфіденційна інформація) року народження (останнє відоме місце проживання за адресою: с.Руденківка, (конфіденційна інформація), Новосанжарського району Полтавської області), як відповідача в судове засідання по цивільній справі № 542/1900/17, провадження №2/542/242/18 за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до Клевець Людмили Олексіївни про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке призначено на 27.02.2018 року на 08:30 годину в приміщенні Новосанжарського районного суду Полтавської області який знаходиться за адресою: смт. Нові Санжари, площа Перемоги, 11.
Роз'яснити відповідачу, що він має право протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали подати суду відзив на позовну заяву і разом з відзивом всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.
Відповідач має право в цей же строк надіслати позивачу, за наявності - іншим відповідачам, третім особам – копії відзиву та доданих до нього документів.
Відповідно до ч.4, 5 ст.178 ЦПК України копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. До відзиву додаються: 1) докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем; 2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Роз’яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.